Parta Hic: Příběh nové kapely, která oslovuje svým zvukem!

Parta Hic

"Parta Hic - Představení kapely, která vám roztančí srdce a rozjasní den!"

Historie kapely "Parta Hic"

Historie kapely "Parta Hic"

Kapela "Parta Hic" vznikla v roce 2003 jako studentský projekt na brněnské univerzitě. Původní členové, kteří se spolu seznámili při studiu hudby, se rozhodli spojit své síly a založit vlastní skupinu.

V průběhu let se složení kapely několikrát měnilo, ale jádro tvoří stále stejní členové - kytarista David, basák Martin a bubeník Lukáš. Zpočátku hrála kapela převážně coververze rockových hitů, ale postupem času začala skládat vlastní písničky.

V roce 2005 se "Parta Hic" úspěšně probojovala do finále hudební soutěže v Brně a od té doby se začala prosazovat na místní hudební scéně. V roce 2010 vydala kapela své debutové album "Cesta", které bylo velmi dobře přijato kritikou i publikem.

Dnes má kapela na svém kontě deset let koncertování a nahrávání. Jejich styl je založen na melodickém rocku s prvky folku a country. Členové kapely stále žijí ve stejném městě jako na začátku své kariéry a nadále se věnují tvorbě nových písní a koncertování po celé republice.

Současné složení kapely

Současné složení kapely "Parta hic":

- Jan Novák - zpěv, kytara

- Petra Štěpánová - klávesy, zpěv

- Tomáš Vacek - basová kytara

- Jakub Procházka - bicí

Tento tým nadaných hudebníků vytváří nezapomenutelné zážitky pro fanoušky na svých koncertech. S jejich jedinečným stylem a harmoniemi se stali jedním z nejoblíbenějších interpretů ve městě.

Diskografie

Diskografie kapely Parta Hic

Zde najdete kompletní seznam alb, singlů a EP kapely Parta Hic. Od prvních nahrávek až po nejnovější vydání - všechny informace o diskografii této skvělé kapely naleznete právě zde!

Koncertní činnost

Koncertní činnost kapely Parta Hic

Sledujte nezapomenutelné koncerty kapely Parta Hic a vychutnejte si jedinečnou atmosféru živé hudby. Tato skvělá kapela nabízí rozmanitý repertoár skladeb z různých hudebních žánrů a přináší na pódium energii a nadšení pro hudbu. Nechte se unést tanečními rytmusy a užijte si nezapomenutelný večer s kapelou Parta Hic!

Vliv kapely na českou hudební scénu

Kapely hrají v české hudební scéně klíčovou roli. Jednou z nejvýznamnějších skupin, která měla značný vliv na tuto scénu, byla kapela Parta Hic. Jejich hudba a styl ovlivnili mnoho dalších umělců a stali se předlohou pro mnoho nových skupin. Nejenže se stali ikonami české hudební kultury, ale také pomohli posunout tuto scénu do popředí evropské i světové hudby. Díky jejich talentu a odhodlání jsme dnes svědky bohaté hudební krajiny, kterou si všichni můžeme užít.

Rozhovor s členy kapely

Rozhovor s členy kapely "Parta Hic" - objevte všechny tajemství za hudbou!

Závěr koncertu - Parta HIC ukázala svůj talent a nadšení pro hudbu.

Publikováno: 24. 05. 2023

Kategorie: hudba

Autor: Petra Zemánková

Tagy: parta hic | kapela