Žižkov je ideální destinací nejen pro mladou generaci

Už jste přemýšleli, kde byste se jednoho dne chtěli usadit? Nabízí se řada různých možností, ale Praha je vždy na předních příčkách žebříčku. Důvody jsou zcela nasnadě, jde totiž o velkoměsto, které snese přísné západoevropské standardy. Snadnější začátek kariéry a také poklidný rodinný život, výborná občanská vybavenost a dopravní obslužnost, to vše jsou výhody spojené s naší metropolí.

Dalším bonusem je městská zeleň, která nabídne chvilky plné oddechu po dalším náročném pracovním dnu. Žižkov je místem, v němž našla inspiraci řada umělců. Proč byste nemohli jít přímo v jejich šlépějích?

Investice do nemovitostí je dlouhodobá

Nejde o jeden nebo dva roky, investovat do nemovitostí je hlavně o trpělivosti. Ovoce úspěchu přijde třeba až tehdy, kdy uplyne celá generace. Koupě bytu na Praze 3 nabídne atraktivní lokalitu a plnohodnotné podmínky pro každou rodinu. V okolí jsou totiž sportoviště a školy, ale také obchody a kavárny. Do jiných pražských čtvrtí vás snadno zaveze MHD, jejíž zastávky jsou v bezprostřední blízkosti nabízených bytů. Za kulturou či zábavou tak nebudete muset jet autem, za krátkou chvíli budete u stanice metra.


Zajímavý výběr pro každého

Krátká procházka vás zavede do městské zeleně, na chvilku odpočinku vás zve Parukářka. V rámci nabídky bytů si lze zvolit nejen různé dispozice, ale připraven je také výběr mezi balkonem a terasou, k vybraným bytovým jednotkám náleží také předzahrádka. V kontaktu s přírodou tak můžete být opravdu nepřetržitě.

Útulné a vzdušné bydlení je vhodné pro rodiny s dětmi nebo mladé páry, které založení rodiny zatím jen plánují. Moderní domov, který splňuje vše, co si 21. století žádá, je už připraven. Stačí si vybrat vhodnou dispozici, nabídka začíná na prostorných 1+kk, k výběru jsou také třípokojové byty. 

Publikováno: 20. 02. 2024

Kategorie: dům a zahrada

Autor: Kamila Zelinková