Největší hudební hvězdy: Seznam nejoblíbenějších zpěváků, které musíte slyšet!

Zpěváci

Ed Sheeran

Ed Sheeran - britský zpěvák a skladatel, který se stal jedním z nejpopulárnějších interpretačních umělců současnosti. Jeho hudební styl zahrnuje prvky popu, folku a hip hopu, což mu zajistilo mimořádnou popularitu po celém světě. Mezi jeho nejúspěšnější singly patří "Shape of You", "Thinking Out Loud" a "Perfect". S celkem sedmi alby na svém kontě se stal jedním z nejprodávanějších zpěváků 21. století.

Adele

"Adele - ikona moderního popu a hlas pro všechny zranitelné srdce"

Beyoncé

Beyoncé: Největší hlas současné popové scény

Beyoncé je jednou z nejúspěšnějších a nejvýraznějších zpěvaček dneška. Své působení na scéně začala již v raném věku, kdy se účastnila pěveckých soutěží a představovala své vokální schopnosti ve skupinách Destiny's Child. Od té doby Beyoncé pokračovala jako sólová interpretka a stala se nejprodávanější ženskou zpěvačkou posledních let.

Její hudba kombinuje prvky R&B, popu a hip hopu s osobitým stylem a silnými texty o tématu emancipace a rovnosti. Beyoncé je velkou nadací inspirována i charita, jejímž cílem je pomoci mladým lidem ze sociálně slabých rodin.

Beyoncé je tedy nejen fenomenálním zpěvačkou, ale také silnou osobností, která se aktivně podílí na společenských tématech. Je to legendární umělkyně, která se zapsala do historie populární hudby.

Justin Bieber

Justin Bieber - kanadský zpěvák a skladatel se stal mezinárodním hudebním fenoménem díky svému talentu a charismatu. S populárními písněmi jako "Sorry" nebo "Love Yourself" si získal srdce fanoušků po celém světě. Kromě toho se Justin Bieber také vyznačuje svým kreativním pojetím muziky a stálým hledáním nových zvukových možností.

Taylor Swift

Taylor Swift je jedním z nejpopulárnějších zpěváků současnosti. Svoji kariéru začala již v 14 letech a od té doby vydala celkem sedm studiových alb, která jí přinesla mnoho ocenění a uznání. Její písně jsou plné emocí a osobních zkušeností, což z ní dělá velmi autentickou umělkyni. Taylor Swift se řadí mezi nejpřátelskéjší celebritky, což ji činí milou jak pro fanoušky, tak i pro jiné hvězdy ve svém okolí.

Drake

Drake - kanadský rapper, zpěvák a textař. Získal celosvětovou popularitu díky svému originálnímu stylu a hitům jako "One Dance", "Hotline Bling" nebo "God's Plan". Drake se také podílí na produkci hudby a spolupracoval s mnoha dalšími umělci napříč hudebními žánry.

Bruno Mars

Bruno Mars - talentovaný zpěvák a skladatel

Bruno Mars je americký zpěvák a skladatel s původem z Havajských ostrovů. Jeho hudba zahrnuje prvky R&B, popu, funku, soulu a reggae. Byl již nominován na mnoho cen, včetně 11krát na cenu Grammy. Mezi jeho nejznámější hity patří "Just The Way You Are", "Locked Out of Heaven" a "Uptown Funk". Bruno Mars dokáže svou energií a charisma rozdovádět publikum po celém světě a jeho písničky se staly nezbytností na playlistech mnoha fanoušků po celém světě.

Ariana Grande

Ariana Grande - mezi nejpopulárnějšími ženskými zpěvačkami současnosti

Rihanna

Rihanna - jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti. Narodila se na Barbadosu a svou kariéru začala v roce 2005 hitovým singlem "Pon de Replay". Od té doby vydala několik úspěšných alb, jako jsou "Good Girl Gone Bad", "Loud" nebo "Anti". Mezi její největší hity patří např. "Umbrella", "Diamonds", "Work" či "Love on the Brain". Rihanna je také známá svými kontroverzními texty a videoklipy a je mnohokrát oceněna jak Grammy, tak i MTV Video Music Awards.

The Weeknd

The Weeknd - Kanadský zpěvák, skladatel a producent, jehož hlasový rozsah a smyslné texty pohání jeho kariéru. Mezi jeho nejpopulárnější písně patří "Blinding Lights", "Can't Feel My Face" a "Starboy". Jeho styl hudby kombinuje R&B, pop, funk a elektronickou hudbu. The Weeknd vydal celkem čtyři alba a získal desítky ocenění za svou práci.

Shawn Mendes

Shawn Mendes - kanadský zpěvák, skladatel a kytarista, který se proslavil svými hity jako "Stitches", "Treat You Better" a "There's Nothing Holdin' Me Back". Jeho písně jsou často dojímavé a sentimentální, což přitahuje fanoušky po celém světě. Svým talentem na kytaru a vokály si získal srdce mnoha posluchačů a stal se jedním z nejpopulárnějších mladých zpěváků současnosti.

Billie Eilish

Billie Eilish, narozená roku 2001 v Los Angeles, je jednou z nejmladších a nejúspěšnějších zpěvaček současnosti. Její hudba je charakteristická melancholickými texty a temným zvukem, který reflektuje její pocity a myšlenky. S albem debutového alba "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" si získala celosvětovou popularitu a stala se ikonou generace Z. Billie Eilish je nejen úspěšná zpěvačka, ale také skladatelka a producentka svých písní.

Post Malone

Post Malone - americký rapper a zpěvák, který se proslavil hitem "White Iverson" v roce 2015. Jeho druhé album "Beerbongs & Bentleys" obsahuje hitové singly jako "Rockstar" a "Psycho". Post Malone je známý svým nezaměnitelným hlasem a stylem, který kombinuje prvky hip-hopu, rocku a popu. Je jedním z nejúspěšnějších zpěváků současnosti s desítkami milionů fanoušků po celém světě.

Lady Gaga

Lady Gaga - jednou z nejvýraznějších osobností popové hudby posledních dvaceti let. Vyniká nejen svým zpěvem a nápaditostí, ale také extravagantními kostýmy a vizuálním stylem. Je držitelkou mnoha hudebních ocenění včetně devíti Grammy Awards. Mezi její nejznámější skladby patří "Poker Face", "Bad Romance" a "Shallow".

Khalid

Khalid - Americký zpěvák, skladatel a autor textů, který se proslavil zejména svým debutovým singlem "Location", ale také hity jako "Talk", "Better" nebo "Young Dumb & Broke". Jeho hudba se často zařazuje do žánru soulu a R&B. Khalidovy písně jsou oblíbené mezi mladšími posluchači a jeho kariéra stále roste.

Publikováno: 10. 04. 2023

Kategorie: hudba

Autor: Agáta Němčíková

Tagy: zpěváci | seznam populárních zpěváků