Devatero pohádek: Kouzelný svět literatury ožívá

Devatero Pohádek

"Prozkoumejte svět devíti kouzelných příběhů - úvod do fascinujícího světa pohádek."

Pohádka 1: O Popelce

"Začínáme s první pohádkou ze sbírky Devatero pohádek - O Popelce. Ztracené skleněné střevíčky, kouzelné kouzlo a osudové setkání s princem, to vše a mnohem více čeká na vás v této klasické pohádce plné naděje a zázraků."

Pohádka 2: O Sněhurce

"Pohádka 2: O Sněhurce" je druhým příběhem z celkové devítičlenné sbírky "Devatero pohádek". Tento podmanivý a kouzelný snímek vás zavede do fantastického světa, kde se odehrávají neuvěřitelné události. Podivuhodné postavy a okouzlující prostředí nás zavádí do srdce této magické a krásné pohádky. Připojte se k nám na cestě plné dobrodružství a objevte tajemství Sněhurčina světa!

Pohádka 3: O Červené Karkulce

Pokud hledáte napínavou a zábavnou pohádku, připravte se na dobrodružství s třetím dílem série "Devatero pohádek". Tentokrát se budeme bavit o neobyčejné cestě, kterou podnikne odvážná Červená Karkulka. Podaří se jí uniknout z hrůzné pasti vlka, který ji chce požrat? To už vám prozradím jen takvičku - na pomoc jí přijdou nejen živé stromy, ale taky nesmrtelný kovboj Lucky Luke. Jak to všechno dopadne a co se ještě v pohádce dozvíte? Začtěte se do "Pohádky 3: O Červené Karkulce"!

Pohádka 4: O Ošklivém káčátku

Pohádka 4: O Ošklivém káčátku přináší jednu z nejtajemnějších a nejkrásnějších pohádek všech dob. Naše hrdinka, princezna Marie, se setká s tajemným kouzelníkem, který ji pošle na cestu, aby našla a zachránila ošklivé káčátko a proměnila ho v krásného labutě. Tato pohádka je plná dobrodružství, magie a zázraků a naučí nás důležitému poselství o lásce, naději a prozřetelnosti. Připravte se na jedno z nejúchvatnějších vyprávění Devatera pohádek - Pohádky 4: O Ošklivém káčátku!

Pohádka 5: O Alenčině dobrodružství v říši divů

Pokračujeme v devateru pohádek s Pohádkou 5: O Alenčině dobrodružství v říši divů. Zatímco prochází tajemnými zahradami a hádankami, Alenka se ocitne v říši divů. Tam objevuje zvláštní zvířata, například mluvícího králíka a čajovou společnost. Vydejte se s námi na cestu plnou dobrodružství a záhad v této nezapomenutelné pohádce!

Pohádka 6: O Pinocchiovi

"Pohádka 6: O Pinocchiovi" je šestou částí série "Devatero pohádek", která nabízí kouzelné příběhy plné dobrodružství a fantazie. V této pohádce se setkáme s neuvěřitelným dřevěným panenkou, který touží po tom stát se skutečným chlapcem. Sledujte jeho cestu plnou zkoušek a zjitřených emocí, které jej nakonec mohou vést ke splnění jeho snů. Připravte se na další fascinující kapitolu z řady "Devatero pohádek".

Pohádka 7: O Malé mořské víle

"Pohádka 7: O Malé mořské víle" je jednou z devíti kouzelných pohádek, kterými se nechte unést do světa fantazie a dobrodružství. V této konkrétní pohádce se setkáte s mladou mořskou vílou, která touží po lidské podobě a zamiluje se do prince. Přijdete však také na to, že cesta k naplnění snů může být plná překážek a obětavosti. Přečtěte si tuto krásnou pohádku, jejíž poselství může být pro dospělé i děti velmi poučné.

Pohádka 8: O Šípkové Růžence

"Devatero pohádek" je sbírka kouzelných příběhů, které nás zavedou do světa plného tajemství a fantazie. V osmé pohádce se setkáme s mladou dívkou jménem Šípková Růženka, které byla předpovězena neblahá budoucnost. Dokáže odvrátit osud a najít štěstí? Připojte se k nám na této úžasné cestě plné magie a dobrodružství v "Pohádce 8: O Šípkové Růžence".

Pohádka 9: O Králi Lví Srdce

"Pohádka 9: O Králi Lví Srdce" je devátou z devíti pohádek této knihy. Známý příběh o statečném králi, který se snaží zachránit své království před temnými silami, pravděpodobně uchvátí vaši pozornost. Vstupte do kouzelného světa, plného nečekaných zvratů, tajemství a dobrodružství, které chytře propojené s moudrostí a skrytými významy. Připravte se na napínavou cestu a odhalte tajemství "Pohádky 9: O Králi Lví Srdce".

Závěr devatera pohádek: naučení, inspirace a kouzlo pohádkového světa.

Publikováno: 25. 07. 2023

Kategorie: literatura

Autor: Martina Jandová

Tagy: devatero pohádek | nine fairy tales