Zvířecí hotel přijde vhod vždy, když vyrazíte za hranice

I u nás se po revoluci začaly objevovat hotely pro zvířata. Každý, kdo má psa nebo kočku, a potřebuje odjet někam na výlet nebo na dovolenou, kam sebou svého mazlíčka nemůže vzít, může využít i tohoto zařízení. Tento hotel můžeme využít i ve chvíli, když jedeme třeba na služební cestu nebo si díky PR Yardu užíváme ničím nerušeného digitálního nomádství.

Obzvláště v dnešní době, kdy je spousta lidí single, většinou není kam zvíře dát. Samozřejmě, že máme někoho z rodiny, ke komu můžeme zvířátko na krátkou dobu dát, ale mnoho lidí je třeba alergických, a nemůže u sebe doma zvíře mít. Není ani moc ideální řešení, když odjedeme na dovolenou nebo služební cestu, a do našeho bytu náš příbuzný nebo známý za zvířátkem dochází. Nakrmit ho a psa i vzít sebou ven, vyběhat se.

Tyto speciální hotely jsou na naše zvířecí miláčky připravené. Mají tam pro ně zázemí, nachystanou stravu i pití, ale možnost i výběhu, aby se pejsek provětral. Mnoho pejsků a fenek mají společný výběh, a tak se mohou skamarádit a pohrát si spolu. Navíc zde pečují i o jejich srst, ať již je to pes nebo kočka. Pokud sebou nemůžeme našeho psího nebo kočičího miláčka vzít, je to pro ně ideální řešení. Samozřejmě si nejdříve musíme zjistit potřebné informace o tomto hotelu, případně nějaké reakce klientů, kteří již s tímto typem ubytování mají zkušenost. Je potřeba se samozřejmě předem objednat a domluvit se na určitých podmínkách, a případně si pro ně musíme připravit informace o jejich zdravotním stavu a zdravotních problémech. Mnohým zvířatům se v těchto hotelech natolik líbí, že se do nich moc rádi vracejí.

Add comment