Vše pro Vašeho zvířecího miláčka

Žádný člověk nechce být na světě sám. Každý si přeje, aby byl na naší planetě za potřebí, k užitku a aby měl kolem sebe lidi, kteří ho budou milovat a podporovat, a to v lepé i hůře prožívaných životních etapách. Stejné je to i s našimi domácími zvířecími miláčky. Již dávno lidé zjistili, že zvířata nejsou pouze jejich sestupným potravním řetězcem a relativně levnou pracovní sílou, ale mnoho zvířecích druhů mohou být i tvory, s kterými se rádi pomazlíme, zadovádíme, užijeme si spoustu legrace, přitulíme se a svěříme se, když nás něco trápí a dokonce nás zbaví pocitu samoty nebo lehčích nemocí.

Domácím zvířecím miláčkem k pomazlení zpravidla bývá pes, kočka, zakrslý králík, křeček, morče, primát, želva, k rozveselení vtipnou mluvou a příjemným zpěvem andulka, korela, papoušek a jiné ptactvo a k ozvláštnění interiéru rybičky se zabudovaným akváriem ve zdi. V mnoha domácnostech najdeme i zvířecí miláčky, kteří u většiny z nás vyvolávají pocity strachu a nechutnosti. Takovými zvířecími miláčky jsou hadi, pavouci, potkani, fretky, ještěrky, agamy, leguáni, chameleoni a mnoho dalších. Všechna chovaná zvířata si zaslouží potřebnou a dostatečnou péči, a proto si před před jejich pořízením musíme nastudovat, jak se o ně máme starat, jak je živit a jaké chovatelské potřeby budeme potřebovat.

K chovu psů a koček potřebujeme zejména výživné krmivo, pamlsky, pelíšky, přepravky, obojky, vodítka, náhubky, misky, pítka a fontány, hračky, oblečky, odpočívadla, kosmetiku, hygienu, vitamíny, léky, antiparazitní přípravky pro psy a kočky a potřeby pro štěňata a koťata.

Akvarijní potřeby zahrnují krmivo, akvarijní rostliny a filtry, čerpadla, kompresory, vzduchování, osvětlení, topení, teploměry, měřiče, dekorace a tapety do akvárií, štěrky a v neposlední řadě léky.

Širokou nabídku sortimentu chovatelských potřeb Vám nabízí spolehlivý prodejce pan Viktor Bílek provozující přehledný internetový obchod DARLINGS.CZ s odkazem na webové stránky www.darlings.cz. Vybrat si můžete z kategorií psi, kočky, hlodavci, ryby, plazi, ptáci, ostatní a dárky.

Add comment