Pamlskovník představuje pytlík plný dobrot pro Vašeho psího mazlíčka

Chcete-li svému pejskovi upevnit zdraví a dopřát spokojený život, tak mu dávejte zdravou a vyváženou stravu. Tato strava mu zaručí silný imunitní systém, pevné svaly, šlachy a vazy, krásnou a lesklou srst, vitalitu a zanedbatelné potíže s parazity. Náladu mu zlepšíte také občasným podáváním kvalitních zvířecích pamlsků. Kvalitní zvířecí pamlsky obsahují málo kalorií a tuku a vysoký obsah vlákniny.

Pamlskovnik.cz

Kvalitní a vyvážené pamlsky pro psy s obsahem až 95% masa, nízkým obsahem kalorií a tuku a s vysokým obsahem vlákniny Vám nabízí spolehlivý prodejce Pavel Novotný provozující internetový obchod Pamlskovnik.cz. V nabídce tohoto e-shopu najdete tři předpřipravené balíčky těch nejlepších pamlsků o hmotností 520 gramů (balíček MINI pro nenáročné), 1.180 gramů (balíček STANDARD pro větší jedlíky) a 1.550 gramů (balíček MAXI pro náročné – doprava po celé ČR zdarma) obsahující sušené maso, bůvolí kůže, sušenky a dentální hygienu a dále ostatní pamlsky, jež si můžete zakoupit po jednotlivých kusech dle vlastního výběru a nechat si namíchat mix pamlsků, které miluje Váš pejsek.

Masové pamlsky ze sušeného masa zahrnují stehno z bůvolí kůže obalené kuřecí masem, kuřecí kroužky, tyčinku z bůvolí kůže obalenou kachním a kuřecím masem, malé sušenky obalené kachním a kuřecím masem, kuřecí tyčinky, kachní závitky, kuřecí sandwich se sýrem, bílý uzel z bůvolích proužků s kalciem, kalciovou kost obalenou kuřecím masem, rybičku obalenou kuřecím masem, rolovaný sandwich z kuře a tresky, banán obalený kuřecím masem a mnoho dalších dobrot.

Výhodami internetového obchodu Pamlskovnik.cz jsou široký výběr sortimentu kvalitních a vyvážených pamlsků, flexibilita, spolehlivost, doprava po celé ČR zdarma při nákupu produktů nad 590,-Kč a v neposlední řadě věrnostní program (pro registrované zajímavé akce a ke každé 6 objednávce dárek).

Neváhejte a udělejte i Vy radost svému psímu miláčkovi nejlepším a nejkvalitnějším pamlskovým mixem.

Add comment