Myslete na své zdraví!

Náš organismus je po ponuré zimě bez energie a tudíž ho musíme nějak nastartovat. Pokud baštíte ovoce a zeleninu ve velkém, je to chválihodné, ale ne vždy to našim náročným tělesným schránkám stačí. Navíc i kvalita kupovaného ovoce a zeleniny je během zimního a jarního období nedostatečná a moc vitamínů nám stejně neposkytne. Proto není na škodu obohatit každý náš den o doplňky stravy.

Můžete si vybrat z velkého množství přípravků. Někoho trápí snížená imunita (která je potřebná hlavné v období kolísavých teplot), jak studentům tak seniorům pomůžou přípravky na podporu paměti a učení. Jaro má mnoho lidí spojeno s jarní únavou a s tou Vám pomůže doplňěk stravy na potlačení únavy, podporu vitality a dobré nálady. V dnešní uspěcháné době podléhá stresu spoustu lidí po celém světě. Stres je jednou z civilizačních chorob a může Vám rozhodit celý organismus. Vždyť jen vředy či žlučníkové kameny si pořídíte z přemíry stresu. I tento problém zažehnáte těmi správnými vitamíny.

Nezapomínejte ani na svou pokožku. Po zimě je vybledlá, vysušená a proto by jste ji měli připravit na dávku slunečních paprsků. Na to je nejlepší přírodní kosmetika. Kosmetika Chicoderm Vám pomůže v boji proti ekzémům i přecitlivělé pokožce.

Během sezóny na nás v trávě číhá nebezpečí v podobě klíšťat. Zapomeňte na všechny ty „odborné“ rady o vykrucování klíšťat, které se mění s každým novým rokem a vyzkoušejte něco, co funguje. Ektoparazitika bezpečně paralizují a následně usmrtí klíště a zároveň dezinfikují ranku i klíště. Poté můžete klíště bezpečně odstranit. Značka Ixoderm poskytne ochranu Vám, ale i Vašim domácím mazlíkům.

Jestliže máte doma nějakého chlupáče (nemyslím partnera), nezapomínejte ani na jeho zdraví. Veterinární výrobky mu zlepší srst, kůži, posílí imunitní systém, pomáha od bolesti a při nechutenství. I naše čtyřnohé kamarády trápí bolesti kloubů a různé záněty a na to jim pomohou kvalitní léky od českého výrobce a prodejce – společnosti Vertisol. Je to skutečně česká značka a nemusíte se tedy bát dovezených nekvalitních výrobků, které zaplavují český trh.

Add comment