Mazlíčci celebrit a filmových hvězd

Mnoho českých, ale i světových celebrit se obrací k přírodě. Pořizují si bydlení nebo odpočinek na chalupách v přírodě, kupují si farmy se zvířaty nebo si alespoň pořizují domácí mazlíčky. Mezi tyto mazlíčky ale patří nejen kočky nebo psi, ale také malá prasátka. Zjistilo se, že jsou neskutečně chytrá a učenlivá. Mohou tak poslouchat stejně, jako třeba poslouchají psi.

Mnoho našich i zahraničních celebrit si svoje miláčky bere na natáčení, do přívěsů nebo do hotelů. Nemohou bez nich prostě být. Mnohé zahraniční celebrity mají i své chůvy pro své mazlíčky. Aby se o ně v době, kdy natáčí, starali, případně s nimi chodili ven. Mít mazlíčka je v současné době hit, a právě celebrity si toto uvědomují. A tak mají mazlíčky jako povinný doplněk ke své slávě. Mnohdy jenom potřebují mít někoho, komu mohou věřit, ke komu se mohou přitulit.

Mnohé celebrity hodně sportují, především běhají nebo jezdí na kole, a tak své mazlíčky, především psi, berou i na svoje sportování. K běhu nebo k jízdě na kole, mnohdy jim pořídí i sajdkáru, kdyby nestačili svému pánovi. Mnohé celebrity své mazlíčky velmi rozmazlují. Kupují jim různé lahůdky, ale i oblečky. Ženy – celebrity, například nechají ušít oblečení pro sebe i pro svého psa. Jsou celebrity, například Paris Hilton, která má 17 domácích mazlíčků, jako jsou psi, kočky, kanárky a želvičky. Nejraději má však čivavu, kterou obléká tak, aby ladil s jejím oblečením, a nosí ho téměř všude sebou. Navíc má tato čivava i svého kadeřníka a kuchaře. Tento pes má kotec ve tvaru stejné, pouze zmenšené vily, ve které žije Paris. Kotec je patrový, klimatizovaný, se schodištěm, šatnou a nábytkem. Má volný přístup i k velkému bazénu.

Add comment