Láska prochází žaludkem!

Kvalitní, zdravá a vydatná strava, to je to, co váš miláček potřebuje každý den. Jen tak bude zdraví, spokojený a dožije se dlouhého věku. Řeč však není o dvounohých miláčcích, ale o těch čtyřnohích!

Krmivo Royal Canin vám nabízí kvalitní granule pro psy i granule pro kočky. Tato renomovaná značka produkuje kvalitní krmiva pro psy a kočky za nízké ceny. Jedná se o nejširší sortiment granulí a krmiv.

Nezapomínejte, že tělesný vývoj u zvířat je podobný lidskému vývoji. Tudíž každá životní etapa vaše chlupatého kamaráda si žádá jiný druh krmiva. To samé platí u velikosti psů. Co spořádá pes baskervillský za den, to malé čivavě vydrží na půl roku. Od značky Royal Canin si můžete zakoupit granule pro štěňata, mladé psy, pro psy v zátěži, starší psy, malá plemena, střední plemena, granule pro kojící feny a nízko kalorické granule pro vaše vykrmené mazánky. Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na kočky, a proto jsou tu granule pro koťata, kojící kočky, sterilizované kočky, krátkosrsté kočky a dlouhosrsté kočky.

Krmivo Royal Canin MINI Sensible je zdravá výživa pro psy malých plemen od 10 měsíců života. Pokud je váš pes opravdový gurmán, který se leckdy podivuje nad tím, co má v misce a pak se na vás vyčítavě dívá, zda to opravdu myslíte vážně, pak právě pro něj jsou tyto psí granule určeny. Podporuje totiž chuť k jídlu u náročných psů. Kvasnitelná vláknina pomáhá udžet rovnováhu střevní mikroflóry. Trápí vašeho psa zubní kámen? I s tím mu pomůže toto krmivo. Navíc posiluje lesk srsti.

Psí a kočičí granule nejen od značky Royal Canin naleznete na webu krmivo-4you.cz. Jedná se o e-shop s rychlími dodacími lhůtami (zboží skladem) a kvalitními službami.

 

Add comment