Jezdecké potřeby pro každou farmu chovající koně

Jezdectví

Jezdectví je sportovním odvětvím a zároveň olympijským sportem, při němž se využívá kůň pro jízdu v sedle. V mnoha závodech a soutěžích spolu o vítězství soupeří ženské i mužké pohlaví v lidské (ženy s muži) i zvířecí podobě (klisny s hřebci či valachy). Jeho základním dělením je anglické ježdění, westernové ježdění a ostatní. V každém jezdeckém stylu jsou charakteristické prvky, jak ovládat koně a jak se kůň bude pohybovat. Jednotlivým jezdeckým stylům se musí přizpůsobit i potřeby pro koně jako např. sedla a uzdění. S jezdectvím úzce souvisí dostihový sport.

Mezi jezdecké disciplíny patří parkurové skákání ( bezchybné přeskakování překážek v co nejkratším čase), drezura (líbivé předvádění předepsaných cviků), voltiž (gymnastika na neosedlaném koni), skok mohutnosti (co nejvyšší skok přes jedinou překážku), vytrvalost (dálkové jízdy) a jezdecká všestrannost (kombinace parkurového skákání, drezury a terénní jízdy).

K jezdectví není potřeba pouze vřelý vztah ke koním, talent, píle a dostatek času na trénování a péči o koně, ale i nutnost zajištění kvalitních, bezpečných a spolehlivých potřeb pro jezdce, koně a stáje.

Širokou nabídku sortimentu potřeb pro jezdce, koně, stáje a Western Vám nabízí spolehlivý prodejce KAMÍR a CO spol. s r.o. se sídlem v Pacově, tuzemskými pobočkami v Českém Krumlově, Plzni, Jaroměři, Litomyšli, Třebíči a Olomouci, zahraničními pobočkami v Povážské Bystrici a Lučenci a současně provozující internetový obchod Kamír & Co vše pro farmu s odkazem na webové stránky www.kamir.cz. Potřeby pro jezdce jako i další nabízené zboží splňují standard evropské normy a zajišťují tak maximální bezpečnost jezdců.

Kvalitní, bezpečné a spolehlivé jezdecké potřeby zahrnují bezpečnostní vesty a páteřáky, jezdecké bezpečnostní přilby, reflexní prvky pro koně i jezdce, jezdecké rukavice, rajtky, jezdecké chapsy, minichaps, jezdecké boty, šporny, jezdecké bičíky, jezdecká trika, podkolenky, bundy, vesty, mikiny a pásky.

1 comment

  • my na Ranči řešíme dost jídla senem, aleje fakt, že když chceme udělat koníkům radost tak lízy třeba kupujeme a nevyrábíme je. Jinak co se týká jezdeckých potřeb, tak ty s haníme v Brně u Kalendy. Mají tam veliký výběr snad všeho pro lidi od koní.