I pes se potřebuje vydatně nadlábnout!

Každé mládě potřebuje kvalitní a vydatnou stravu pro správný vývoj. To platí jak pro lidské tak i zvířecí děti. Asi nejčastěji si pořizujeme štěňata. Ale ještě než si nějakou tu roztomilou kuličku chlupů přivedeme domů, měli bychom si dobře promyslet, jestli jsme schopni o to zvířecí mimi řádně pečovat.

Mnoho lidí si totiž vůbec neuvědomuje, že péče o takové štěně je kolikrát stejně náročná jako péče o malé dítě. A tak jako řádí a dělá nepořádek dítě, tak řádí a dělá nepořádek i štěně. To si lidé často nepřipouští a myslí si, že štěně bude jen roztomilé a hravé a tak nějak samo se vypiplá. Další častou chybou chovatelů je špatný výběr krmiva pro štěňata. Co si budeme nalhávat, tak jako se zhoršuje kvalita potravin, tak nezůstává pozadu ani zhoršující se kvalita krmiva. Proto bychom měli vybírat pečlivě a vždy bychom měli zjišťovat obsah a výživové hodnoty krmiva. V průběhu života se výživové potřeby psa mění, a proto bychom měli nakupovat krmivo, které odpovídá životní etapě Vašeho psího miláčka.

Jednou z kvalitních značek krmiva je Eukanuba puppy. Krmivo pro štěňata Eukanuba dodá štěněti optimální péči, kterou potřebuje pro správný vývoj. Toto krmivo je vyrobeno pouze z přírodních ingrediencí, které jsou obohaceny o vitamíny a minerály, které jsou důležité pro zdraví každého štěňátka. Granule pro štěňata Eukanuba jsou rozděleny do třech kategorií – granule pro malá plemena, střední plemena a velká plemena. Kdyby jste si však nebyli jisti, které krmivo Eukanuba je pro Vaše štěně nejlepší, zavolejte na zákaznickou linku, kde Vám ochotně poradí každý všední den.  Telefonní číslo naleznete na internetových stránkách Eukanuba.

Jedno z nejoblíbenějších krmiv je Eukanuba Puppy & Junior Small Breed s bohatým obsahem kuřecího masa. Jedná se o komplexní superprémiové krmivo pro stěňata (do 1 roku) malých plemen (do 10 kg v dospělosti). Krmivo je rovněž vhodné pro březí a kojící feny.

 

 

Add comment