Hospodářská zvířata vyžadují čas, vaši práci a potřebné vybavení

Je jedno, jestli máte velké hospodářství nebo pár hospodářských zvířat pro potěchu a trochu těch domácích surovin. Hospodářská zvířata vyžadují čas, vaši práci a potřebné vybavení. Tak jako si kupujeme výbavičku pro miminko, tak si musíme pořídit výbavičku pro zvířectvo. Veškeré potřebné vybavení pro svá zvířata naleznete v e-shopu kamir.cz.

Napáječky pro skot, ovce a koně

Jednou z nejdůležitějších věcí jsou samozřejmě napáječky. Ale jak správně vybrat napáječky pro skot, ovce a napáječky pro koně? Při výběru napáječky je třeba zohlednit druh zvířete, které ji bude využívat, a způsob využití. Při individuálním ustájení (vazné, boxové) jsou ideálním řešením miskové napáječky. Pro mladá zvířata nebo menší skupinky se doporučují plovákové napáječky, které umožňují zvířatům pít z hladiny. Pro větší stáda jsou zase vhodnější žlaby. Objem žlabů musíme zvolit tak, aby se zvířata ve stádě u žlabu nepřetlačovala. Dojný skot potřebuje výklopné nerezové žlaby, které se snadněji čistí. Nezapomeňte pořídit napáječky i na pastviny! Pro toto místo jsou ideální míčové napáječky nebo vyhřívané napáječky. Ty jsou potřeba i v nezateplených stájích.

Napáječky pro drůbež

Napáječky pro drůbež jsou jednoduché zásobníkové napáječky, které se dají instalovat na jakékoliv vhodné místo a pomáhají zabezpečit celodenní dostupnost vody pro zvířata. Všechny napáječky by měly být umístěny někde ve stínu, kde se voda pomaleji kazí. V nabídce e-shopu kamir.cz si můžete vybrat z několika druhů napáječek pro drůbež. Například překlopná napáječka pro kuřata a slepice plastová 1,5 l a 3 l je z odolného plastu a snadno se čistí. Tato ruční klobouková napáječka je složena ze dvou dílů – napájecí misky a zásobního klobouku. Díky gravitaci se miska doplňuje malým otvorem v klobouku. Pro velký chov drůbeže se hodí napáječka barelová 30 litrů. Ta se plní se shora, má stabilní provedení a napájecí miska je upevněná k podstavci. Součástí je i uzávěr k dočasnému uzavření přítoku vody. Tento model je vhodný pro krůty, kachny, kuřata a slepice. Jako příslušenství k napáječkám pro drůbež si můžete dokoupit topnou desku pod drůbeží napáječku. Tato výhřevná podložka s příkonem 19 W je vhodným vybavením i do voliér s okrasným ptactvem.

Co by se vám mohlo ještě hodit?

V e-shopu kamir.cz samozřejmě prodávají daleko více než jen napáječky. Je zde také široká nabídka příkrmníků, žlabů, nářadí, vah, teploměrů, elektrických ohradníků, prostě všeho potřebného pro chov jakýkoliv hospodářských a domácích zvířat. Kromě toho na vás čekají pomůcky pro chov koní a pro jejich jezdce.

Recenze e-shopu kamir.cz

Tento e-shop má více jak dvacetiletou tradici a za tu dobu se vyšplhal mezi nejlepší e-shopy na českém trhu. Veškerý nabízený sortiment na vybavení stájí je průběžné testován na vlastní farmě v Pošumaví.

Add comment