Elektrické ohradníky

Máte zemědělskou usedlost a potřebujete zbudovat nový výběh pro hospodářská zvířata či koně? Zapomeňte na provizorní ohradníky domácí výroby. Pokud chcete mít kvalitní ohradník, který ochrání Vaše zvířectvo a zamezí jeho útěku, pořiďte si elektrický ohradník.

Výběr elektrického ohradníku závisí na rozměru ohrady, druhu zvířat, která zde chcete chovat a na vegetaci, která se může oplocení dotýkat. Zvířata dělíme do dvou kategorií – citlivá zvířata (pes, kůň) a méně citlivá zvířat (skot, ovce). Elektrické ohradníky pro méně citlivá zvířata potřebují zdroj s výstupní energií impulzu vyšší než 3 jouly. A co se všechno skrývá pod souslovím elektrické ohradníky? Mezi další příslušenství pro elektrické ohradníky patří zdroj impulzů, uzemnění, přívod k ohradě, sloupky nebo tyčky, izolátory a samotný vodič se skládá z lanka a drátu nebo pásky. Dále budete potřebovat spojku na propojení vodičů, výstražné cedulky, napínáky a další komponenty.

Před výstavbou elektrického ohradníku je potřeba prostudovat technické principy, zásady stavby a technická specifika elektrických ohradníků. Pokud si nebudete vědět rady při výstavbě, využijte služeb konfigurátoru elektrických ohradníků. Konfigurátor a vše, co budete potřebovat objevíte na internetových stránkách firmy Kamír & Co. s.r.o., která je českou jedničkou v prodeji elektrických ohradníků a ostatních potřeb pro chov skotu, koní, ovcí apod. Všechno si samožřejmě můžete objednat přes e-shop. Veškerý sortiment je skladem. Další službou je servis a doprovodné služby.

Add comment