Dopřejte svým zvířecím miláčkům výrobky a doplňky značky HUHU Bamboo

Tak máme zase po vánočních svátcích a po neuskutečněném konci světa nám začal nový rok. Vánoční svátky si užívali především naše ratolesti, které se těšily z vysněných dárků, o něž si napsali Ježíškovi. O dárky v mnohých rodinách nepřišli ani domácí zvířecí miláčci jakými jsou např. psi, kočky, králíci, morčata, činčili, fretky, papoušci, andulky apod. a dopřáno jim bylo i mnoho pamlsků, jež byly součástí slavnostních vánočních tabulí. Vánoční vykrmování se projeví na postavách lidských jedinců, ale i těch zvířecích. Lidé se nadbytečných kilogramů mohou zbavit cvičením a konzumací zdravé a vyvážené stravy. Dostatek pohybu a zdravou a vyváženou stravu bychom měli samozřejmě dopřát i zvířecím miláčkům.

Pestrý jídelníček, zejména krmivo pro psi a kočky, zahrnující granule, konzervy a taštičky se zvířecí stravou, zeleninu, ovoce a sem tam nějaký pamlsek zaručuje silný imunitní systém, pevné svaly, šlachy a vazy, krásnou a zdravou srst, zanedbatelné potíže s parazity, vitalitu a dobrou náladu a v neposlední řadě pevné zdraví a odolnost proti nejrůznějším nemocem.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních krmiv, pamlsků a chovatelských potřeb za bezkonkurenční ceny pro psi, kočky a hlodavce od výrobců značek Brit, Pedigree, Calibra, Royal Canin, Bosch a Huhubamboo Vám nabízí spolehlivý prodejce p. Daniel Drastich z Ostravy provozující kromě kamenné pobočky i internetový obchod krmivo-4you.cz.

Z nabídky produktů značky HUHU Bamboo si můžete zakoupit např. jehněčí a hovězí steak, rybí sandwich, kuřecí kousky se sezamem, kuřecí kost s masem, kuřecí chipsy + mrkev, kachní chipsy + špenát, vepřové spirálky, kuřecí, hovězí, kachní, jehněčí, vepřový a zeleninový pamlsek, dále vodítko, polštář, pelech, kanape, tašku, boudu apod.

Add comment