Dopřejte svému koni přijatelné zázemí na pastvě i jezdeckých závodech

Chováte na své farmě koně, s kterými jezdíte i na nejrůznější jezdecké závody? Pokud jim chcete dopřát co nejpřijatelnější zázemí, tak jim dopřejte klid a bezpečí na pastvě i před a po jezdeckých závodech v praktických mobilních přístřešcích pro koně.

Kamír & Co spol. s r.o.

Kompletní mobilní přístřešek pro koně 6 x 3 m a přístřešek pro koně 6 x 3 m (konstrukce přístřešku bez ohradních panelů) si můžete zakoupit u spolehlivého prodejce a specialistu na jezdecké potřeby a vybavení farmy společnosti KAMÍR a CO spol. s.r.o., jež má sídlo v Pacově, tuzemské pobočky v Českém Krumlově, Plzni, Jaroměři, Litomyšli, Třebíči a Olomouci, zahraniční pobočky v Povážské Bystrici a Lučenci a provozuje internetový obchod Kamír & Co vše pro farmu.

Přednostmi společnosti Kamír & Co s.r.o. jsou nabídka kvalitních a spolehlivých mobilních přístřešků pro koně vhodných na pastvu i jezdecké závody, přijatelné ceny pro každého zákazníka, veškeré zboží skladem, poradenská služba a testování nabízených produktů na vlastní farmě.

Kompletní mobilní přístřešek pro koně 6 x 3 m

Kompletní mobilní přístřešek pro koně 6 x 3 m se skládá ze střešní konstrukce (krajové oblouky – 2ks, vnitřní oblouky – 3ks, vzpěry mezi ocel. oblouky – 20ks, přední ocel. vaznice – 2ks), plachty (1ks), předního středového podpěrného sloupu (1ks), kolíků k zakotvení (5ks), sady spojovacího materiálu, příp. lze doobjednat základní panely a panel s dvířky (4ks).

Přední středový podpěrný sloup zajišťuje větší bezpečnost a odolnost proti sněhu a možnost montáže dělících panelů – v letních obdobích nemusí být středový sloup namontován.

Mobilní přístřešek má široké spektrum využití, ale určen je především pro hospodářská zvířata, včetně koní, jímž umožňuje přijatelné zázemí na pastvě i jezdeckých závodech a použit může být také jako dočasný sklad steliv a krmiv.

Mobilní box pro koně lze vybavit gumovou podlahovou deskou, podestýlkou z dřevěných lisovaných hoblin, plastovými žlaby, pozinkovanou petlicí na box a jiným příslušenstvím.

Venkovní box pro koně je z důvodu zajištění bezpečnosti koňům potřeba důkladně ukotvit a stavět spíše do závětří.

V žádném případě se nedoporučuje používat tento mobilní přístřešek jako úkryt či zázemí pro lidi.

Add comment